O nas

Zaczynaliśmy jako firma rodzinna.

 

W 2004 roku Kamil Borkowski połączył pasję do nowoczesnych rozwiązań drukarskich z doświadczeniem poligraficznym swojego ojca, Krzysztofa. Tak powstał BoDruk. Od samego początku działalności wspieramy klientów ekspercką wiedzą w dziedzinie druku offsetowego i cyfrowego.

 

Zdjęcie Kamila na tle produkcji, albo samych maszyn

 

Dziś idziemy o krok dalej.

 

Rozumiemy światy cyfrowy. Zdajemy sobie sprawę, że nasi partnerzy oczekują efektywnej i bezproblemowej realizacji spersonalizowanych zamówień. Dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalny proces obsługi, który jest tak wygodny i automatyczny, jak to tylko możliwe. Gwarantujemy sprawne przejście od pomysłu do odbioru gotowych materiałów.

 

Zachowujemy przy tym ludzką twarz. Dbamy o doskonały kontakt z klientem. Pomagamy, wspieramy i doradzamy, aby znaleźć optymalne rozwiązania. W końcu zależy nam na ostatecznym sukcesie naszych partnerów.

 

Zdjęcie grafika przy pracy, albo kogoś z obsługi klienta

 

Bierzemy sobie do serca Państwa potrzeby.

 

Dlatego ciągle się doskonalimy, podnosimy jakość obsługi oraz inwestujemy w coraz to lepszy sprzęt. Dzięki temu oferujemy szeroką gamę produktów i rozwiązań, które pozwalają się wyróżnić.

 

Nie tracimy przy tym z oczu klientów, którym chcemy pomagać.

To właśnie oni stanowią dla nas źródło inspiracji i motywacji.

 

Zdjęcie nowych maszyn – najlepiej w trakcie pracy

 

Działamy we wspólnym celu.

 

Troska o partnerów łączy się u nas z troską o pracowników. To właśnie ona pozwala na tworzenie pełnych zaufania i długotrwałych relacji biznesowych. Mimo tego, że pracujemy zarówno dla klientów polskich, jak i zagranicznych, dalej kultywujemy tradycję firmy rodzinnej. Jesteśmy z niej dumni.

 

Jeżeli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu i chcesz do nas dołączyć, sprawdź zakładkę Kariera. Być może to na Ciebie czekamy?

 

Zdjęcie ludzi, zdjęcie zespołu